• https://www.facebook.com/aslan.cevre
  • https://twitter.com/bocekilaclamai
Site Menüsü
Site Haritası

İstanbul Haşere İlaçlama Hizmeti

istanbul Haşere ilaçlama Hizmeti
0212 624 35 86 – 0532 430 41 76

haşere

Haşere İlaçlama

haşere ilaçlama ve Böcek ilaçlama sayfamıza hoş geldiniz;
Haşere ilaçlama haşereler ve kemirgenlerle mücadele edilmesi her zaman öncelik taşıyan bir iştir.Haşerelerle mücade etmek hayatımızı daha sağlıklı yürütmek için şarttır.Evlerimizde,İş yerlerimizde,depolarımızda,okullarda,Gıda üretim tesislerinde dolaşan haşereler her zaman insan sağlığını tehdit etmektedir.Özellikle hasta,yaşlı ve çocuklar için daha büyük önem taşır.
Böcek ilaçlama ile ilgili istenilen her türlü yardım için bizi arayın. Böcek ilaçlama ve haşere ile mücadele konusunda sizlere 365 gün7/24 haşere ilaçlama servislerimizle hizmet vermekteyiz.
FİYATLARIMIZ: EKONOMİKTİR VE GARANTİLİDİR.
Böcek ilaçlama ciddi bir konu olup yetkisi ve bilgisi olmayan kişi ya da kuruluşların yapmasından kesinlikle kaçınılmalıdır.Bunun sebebi böcek ilaçlama da kullanılan ilaçların bilinçsizce kullanımı ve sonrasında yaşanılan zehirlenmelerdir.Ayrıca ruhsatı olmayan böcek ilaçlama servisleri veya firmaları tarafından kullanılan ilaçların hiçbir kontrolden geçmediği ve sağlığa uygun olmayan ilaçlar kullanmalarıdır.Kemirgenler, böcekler yaşadığımız ortamların istenmeyen canlılarıdır.Böcekler ve kemirgenler insanlarda psikolojik sorunların yanı sıra tifo,sıtma,sarılık vb. birçok hastalığada neden olabilmektedirler.Fiziksel ve psikolojik olarak hertürlü zararı verebilen haşereler evlerde ve işyerlerinde birçok maddi zararada neden olurlar.
İnsanların yaşadığı ortamlarda haşerelere sıkça rastlanmaktadır.Ortamdaki nem ve sıcaklık koşullarına göre dört mevsim üreme koşulları bulunan bu zararlılarla mücadele bilinçli bir şekilde ve profesyonel yöntem ve kişilerce yapılmalıdır.
Etkin ve sağlıklı bir mücadele için; halk sağlığında tecrübe, ensektisit bilgisi, haşere biyolojisi, uygulama teknikleri, sağlığa etkisi bilgileri yanında güvenilirlik ve garanti aramak gerekir. Bu yeterliliğe de ancak halk sağlığı dalında tecrübesi olan kuruluşlar verebilir.
Dinamik ilaçlama şirketi olarak hizmetlerimizde en teknolojik ürün ve cihazları WHO
( Dünya Sağlık Örgütü ) ,Sağlık Bakanlığı , TSE , HACCP mevzuatlarına uygun olarak kullanmaktayız.Kullanmış olduğumuz kimyasallar WHO ( Dünya Sağlık Örgütü ) ve Sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış koku,leke ve iz bırakmayan ilaçlardır.

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret5798